Nie masz dużo czasu? Twoje baterie ledwo zipią i brakuje Ci pomysłu, żeby je naładować? Masz problem ze sprawianiem sobie nawet drobnych przyjemności? To mam dla Ciebie proste wyzwanie, z którym ruszamy lada dzień.

O co cho?

Codziennie od 1-go do 30-go września na fanpagu Cudavianki będą się pojawiać grafiki z 5-cio minutowym wyzwaniem na dany dzień. Celem tych zadań jest poprawienie Twojego samopoczucia, wywołanie uśmiechu na twarzy i wyregulowanie emocji. Nie obiecuję jednak, że taki efekt osiągniesz po każdym zadaniu, bo nie ma uniwersalnych metod pasujących wszystkim. Mogę jednak obiecać dużą różnorodność w wyzwaniu, które będą poruszać się w sferze ciała, umysłu i duszy.

Celem całego tego 5-cio minutowego wyzwania, poza dobrym samopoczuciem, jest stworzenie listy małych przyjemności, które będą w stanie naładować Twoje akumulatory również w przyszłości. W chwilach gorszego samopoczucia, rozregulowania emocji czy dużego stresu.

Listę taką możesz stworzyć w swoim notesie albo wydrukować listę z poniższego linku, która została specjalnie przygotowana do tego wyzwania.

Kliknij, żeby pobrać.

Po miesiącu wyzwania będziesz miała kompletną listę z małymi przyjemnościami, które ekspresowo poprawią Twój nastrój, gdy zajdzie taka potrzeba.

Do wyzwania została otwarta dedykowana grupa Cudowne Kobiety (kliknij, żeby dołączyć), gdzie swobodnie możesz dzielić się realizacją poszczególnych zadań, a także znajdziesz dodatkową inspirację oraz wsparcie moje i innych uczestniczek, gdy napotkasz jakieś trudności.


 

Biorąc udział w wyzwaniu nie tylko poprawisz swój nastrój, ale może uda Ci się odnaleźć sposoby na inne dolegliwości dnia codziennego. Może uda Ci się uspokoić, ukoić nerwy, albo wręcz pobudzić i wyzwolić ogromne pokłady radości.
To zaledwie 5 minut, które poświęcisz tylko sobie.

Podziel się ze swoimi koleżankami tym wyzwaniem! Niech informacja o nim dotrze, do jak największej ilości Cudownych Kobiet.