Zaznacz stronę

Dużo czasu spędzam w sieci, co mimo chodem przekłada się na znajomość wielu stron i blogów. Andrzej Tucholski kilka lat temu zapoczątkował akcję SHARE WEEK, gdzie twórcy polecają twórców. Praktycznie od początku ją śledzę, ale dopiero teraz dorosłam do tego, żeby polecić coś od siebie. 

Jeżeli Ty również dużo czasu poświęcasz na przeglądaniu różnych stron w sieci, to prawdopodobnie mój wybór Cię nie zaskoczy. To taka baza, która pomimo tego, że czasami o niej zapominam, to mimo wszystko zawsze do niej wracam, bo na tych stronach znajduję to, co lubię i z czym się utożsamiam.

Spokój

Pierwszym blogiem, który chcę Ci przedstawić to blog Agnieszki Maciąg, znajdziesz u niej sposoby na zdrowsze i spokojniejsze życie. To właśnie ona zachęciła mnie do przeprowadzenia olejowej detoksykacji, ponadto o czym wcześniej nie wspominałam, również Agnieszka zainspirowała mnie do słuchania mantr, które teraz często goszczą w moich głośnikach. Nowe wpisy nie pojawiają się często, ale gdy już się pojawią, to są bardzo inspirujące.

Rodzina

Natalia Tur Nishka również jest mamą, tylko ona ma 3 razy więcej dzieci niż ja. Na swoim blogu porusza często tematy macierzyństwa, a czasami jakieś trudne tematy socjologiczne okrasza nutą sarkazmu i dużego dystansu, dzięki czemu łatwiej się oswoić z niewygodnymi informacjami. Jej doświadczenie, jako matki dwóch nastolatek jest już duże, więc chętnie zaglądam do niej, żeby oswoić się z tym co mnie czeka za parę lat, tym bardziej, że w kwestii wychowania nadajemy na jednej fali.

Fotografia

Bloga Jest rudo , który również pisze Natalia, ale nie Tur tylko Sławek, czytam praktycznie od samego początku. To ona zainspirowała mnie do zakupienia aparatu fotograficznego, do podjęcia prób nauki podstaw tej dziedziny, więc teraz ISO, czasy naświetlania i przesłona straszne mi nie są. Czasami po kryjomu biorę udział w wyzwaniach fotograficznych, które są maszynką rozwijającą kreatywność i rozbudzającą potencjał siedzący w człowieku. Z każdym nowym wpisem o fotografii powoduje, że odkurzam swój aparat i chwytam chwilę starając się robić, co raz lepsze zdjęcie. Poza tym bardzo jej kibicuję i z przyjemnością podpatruję jej działania, bo od początkującego bloggera stała się fachowcem kreującym świetnie swoją markę.

SHARE WEEK

O co chodzi w całej akcji polecania twórców przez twórców, można przeczytać na stronie Andrzeja Tucholskiego. Czekam z niecierpliwością na podsumowanie całej akcji, bo zawsze wynajduję w nim jakieś perełki blogowe, do których chętnie potem wracam. Bloga Andrzeja również polecam, bo porusza tematy samorealizacji, zdobywania wiedzy, oraz motywacji. Wszystko, co również mnie kręci. I chociaż mam świadomość, że poruszane tematy często są skierowane do młodszych osób ode mnie, to wcale mi to nie przeszkadza, zaliczać Andrzeja do grona inspirujących osób.


Jeżeli, któraś tematyka z powyższych blogów, również jest odpowiednia dla Ciebie, to zachęcam Cię do odwiedzenia tych stron. Myślę, że podobnie jak ja, możesz wiele zyskać zaglądając na te blogi.


Rzutem na taśmę zdążyłam oddać ważne głosy w akcji SHARE WEEK, więc teraz bez skrupułów kontynuuję weekendowy odpoczynek.