Na tej cudownej stronie chcę Cię nauczyć nowego spojrzenia na Twoje ciało, umysł i duszę. Jeżeli ze mną zostaniesz to  Twoje życie nabierze nowego wymiaru. Zwiększy się Twoje poczucie wartości i odkopiesz swoje marzenia, które zaczną się realizować.

Moi przyjaciele doskonale widzą, że moje marzenia się po prostu realizują. Teraz przyszedł czas na podzieleniem się z Tobą szczegółami, jak to się dzieje. Ano, nie dzieje się samo, bo moje marzenia są sprecyzowanymi planami i z niezwykłą skutecznością osiągam prawie wszystkie postawione przed sobą cele. O szczegółach przeczytasz w kategorii Cudowny Umysł.

Każdy problem traktuję jak wyzwanie i jestem mistrzem w wymyślaniu dla nich rozwiązań, nie pomijając jednak powodów dla których stanęły na mojej drodze. Często się bowiem okazuje, że źródło problemu jest receptą na jego pokonanie. Poza tym, że jestem ambitna, to pielęgnuję w sobie wdzięczność i pokorę. Te uczucia pozwoliły mi zrobić wielki krok w samorozwoju. Więcej na ten temat przeczytasz w kategorii Cudowna Dusza.

Pozwól mi Cię nauczyć, tego czego sama uczyłam się (i czego nadal się uczę). Popełniałam wiele błędów i wolałabym, żebyś Ty ich uniknęła. Do pełni szczęści brakuje już tylko Cudownego Ciała, będzie to jednak kategoria, która będzie moją odskocznią od tych dwóch wcześniejszych kategorii.


Moim kolejnym celem jest zostanie artystką. Grafiki, fotografii, a może malarstwa. Docelowa wizja dopiero się krystalizuje, jednak plan jest już stworzony na najbliższe 5 lat (i przez ten czas pewnie jeszcze milion razy ulegnie zmianie). W ramach automotywacji będę prezentować swoje postępy na blogu, dlatego możesz spodziewać się moich publikacji rysunków na instastory, memów na facebooku i grafik na blogu. Ale o tym więcej napiszę za jakiś czas.za tekstami stoi

o mnie Ewa Annaa raczej siedzi, Ewa Anna, urodziłam się w 1987 roku i pochodzę ze Śląska, jednak poniosło mnie ponad tysiąc kilometrów od domu rodzinnego i obecnie mieszkam w szwajcarskich Alpach.  Spełniam się jako żona, matka i właścicielka Psa Na Lwy. Moim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech, bo niezależenie od tego, czy jest dobrze, czy źle, zawsze gości on na mojej twarzy. Kocham taniec i ruch, lubuję się w ciekawych książkach, podziwianiu pięknych obrazów i krajobrazów. Rozpływam się w melodyjnych dźwiękach, oraz zaspokajam swoje kubki smakowe jedząc smaczne potrawy, które lubię przyrządzać. Podsumowując mnie dwoma słowami stwierdzam, że kocham życie.

Cudavianki to trzecia strona, którą tworzę. Wcześniejsze strony gazela.tv i zuda.zone już znikły z sieci, w tamtych miejscach poszukiwałam pomysłu na stronę. Pierwsza była zestawem krótkich anegdot z życia codziennego, druga już wskazywała kierunek w którym chcę podążać (zuda czytane po niemiecku to cuda). Pewnej nocy olśniło mnie na cudavianki, poczekałam do rana i wykupiłam domenę, która na szczęście była wolna.

Współpraca i kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania, uwagi lub propozycje współpracy zapraszam do kontaktu: hallo@cudavianki.pl